DIY рачно изработени Дома Декорација Цвет Полн Цут Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid Мрачно Крпа Комбинација Постелнина Ткаенина Уметност Платно
Новак - 15 %

DIY рачно изработени Дома Декорација Цвет Полн Цут Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid Мрачно Крпа Комбинација Постелнина

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 367.00
Достапност:


започнете
крајот
orh Quilting Печ DIY Рака DIY рачно изработени Дома Декорација Цвет Полн Цут Памучна Облека Ткаенини за Шиење Plaid Мрачно Крпа Комбинација Постелнина Ткаенина Уметност Крпа Материјал : Памук Состојки : 100% Полиестер Густина : 30 Широк : 150 cm Боја : Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта и Сл Цел : Облека, Tablecloths, Завеси, Перници, Играчки, итн. Дома Декорација Прирачник за мерење на плус или минус 2 cm, припаѓа на нормални ситуација

За производот

Тип На Производ:
Бамбус Влакна Ткаенини
Плетени Тип:
Tricot
Велур Ткаенина Тип:
BY31
Функција:
Абразија-Отпорен На
Шема:
Обоена
Ширина:
150CM
Стил:
Plaid
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Памук
Состојки:
100% Polye
боја:
Сина,Црвена,Бела,Сива,Жолта,Итн
Широк:
150 СМ
густина:
30
Цел:
Облека,Tablecloths,Завеси,Перници,Играчки,Итн Дома Декорација

Избор на клиент