2 КУТИИ на Ноктите Уметност Декорација Flatbacks
Новак - 10 %

2 КУТИИ на Ноктите Уметност Декорација Flatbacks

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


Големина : Faux бисер 2mm-3мм,екранот кутија 60mm
Дизајн : Беж 900 PCS,Мулти-бои 300 PCS
Materislresin
Количина : 2 КУТИИ

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
Resin 2mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
6cm
Објектот Должина:
6cm
Објектот Тежина:
12g
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Производ Карактеристики:
Декорација Flatbacks
Број На Модел На:
92594-92595
Материјал:
Смола

Избор на клиент