Yazole Бренд На Луксузни Кварц Види Мажите Познатиот Машки Часовник Кожа Спортски Часовници Бизнис Мода Обичните Фустан Зглоб Види Евтини
Новак - 48 %

Yazole Бренд На Луксузни Кварц Види Мажите Познатиот Машки Часовник Кожа Спортски Часовници Бизнис Мода Обичните Фустан Зглоб

Достапно за нарачка
DEN 635.04
DEN 330.00
Достапност:


Опис 100% Нов и висок квалитет Ние сме 100 проценти искрена и напорна работа, се надевам дека за да се добие Многу добар евалуација
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас

За производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Легура
Бренд Име:
YAZOLE
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
40mm
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Функција:
Шок Отпорни,Авто Датум
Бендот Материјал Тип:
кожа
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
318 види мажи
Адреса На Производителот:
Кина Производство (копно)
Дилер На Адреса:
Шенжен, Кина
Тип На Објект:
Рачни часовници
Спорт Тип:
Пешачење
Dial Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Избор на клиент