Висок квалитет на мисловните Покрие контактна леќа случај со огледало боја контактни леќи случај Сад симпатична Прекрасна Патување комплет кутија Жени
Новак - 25 %

Висок квалитет на мисловните Покрие контактна леќа случај со огледало боја контактни леќи случај Сад симпатична Прекрасна Патување

Достапно за нарачка
DEN 158.40
DEN 119.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Случаи & Кеси
Објектот Тежина:
0.08kg
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AfroditaUme
Објектот Дијаметар:
5.5cm
Број На Модел На:
k1520
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Ширина:
5.5cm

Избор на клиент