рака-насликани платно пејзаж маслото венеција Голем замок апстрактни слики палета нож дома декор дневна соба
Новак - 6 %

рака-насликани платно пејзаж маслото венеција Голем замок апстрактни слики палета нож дома декор дневна соба

Достапно за нарачка
DEN 984.96
DEN 926.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
50cmx90cm, 60cmx100cm, 70cmx120cm
боја:
Без рамка
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
085
Стил:
Европа
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
ѕидот cooing
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Рака-насликани масла
Предмети:
Слика Венеција, градот замокот езеро
Стил:
модерната апстракт класичната европа традиционалната
Производ живот:
Поголема или еднаква на 10 години
Изработка:
Чиста рака сликарство
боја:
Златна шарени
Големина:
50cmx90cm / 60cmx100cm / 70cmx120cm
Се препорачува употреба сценарија:
семејството го одликува декорација хотел ресторан

Избор на клиент