( 100 компјутери/многу ) Метрички M3 x 6mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.

( 100 компјутери/многу ) Метрички M3 x 6mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Метрички M3 x 6mm Најлон Филипс Рамна Глава Countersunk CSK Завртка.
Количина : многу од 1 00 парчиња.
Материјали : Најлон.
100% нов , Ro HS согласност.
***********************************************************
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

За производот

Број На Модел На:
SCW-F/M3x6-100
Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Станот
DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
.

Избор на клиент