Висок Квалитет на амортизерите компатибилен за Mutoh RJ-8000 900C 1204 JV3 JV4 JV22 Ролан FJ SJ 740 540 SP300 SP540 SC540 R1800 DX4 печатач

Висок Квалитет на амортизерите компатибилен за Mutoh RJ-8000 900C 1204 JV3 JV4 JV22 Ролан FJ SJ 740 540 SP300 SP540 SC540 R1800

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
Достапност:


За употреба во : Roland : FJ-
740/540/SJ740/540/SP300/540/SC540
Mutoh : RJ-8000/8100/900 C/1204/1304 E
Mimaki : JV3/JV4/JV22
Epson : R1800/1900/1390/2400/1100 DX4
мали амортизерите + голема конектор + голема нето
Пакување : Netural
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

За производот

Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
DX4
боја:
Бела
Тип:
Други

Избор на клиент