1000Pcs/Многу Мали 3.5 см*5cm Јасно Zip Заклучување Resealable Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Пакет Торба Патент Пакување Пакет Торбичка
Новак - 12 %

1000Pcs/Многу Мали 3.5 см*5cm Јасно Zip Заклучување Resealable Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Пакет Торба Патент Пакување

Достапно за нарачка
DEN 1364.64
DEN 1201.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
1000 Pcs/Многу Мали 3.5 см*5cm Јасно Zip Заклучување Resealable Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Пакет Торба Патент Пакување Пакет Торбичка
Descr iption
Објектот Количество 1000 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 369
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
3.5х5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
3.5x5cm
боја:
Јасно
Дебелина:
0.2 мм
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент