DSTE UDC26 USB приклучок Адаптер за полнење за Canon BP808 BP809 BP819 BP827 BP828 Rechargerable Батеријата FS406 FS46 HFS30 HFM41 HFM400

DSTE UDC26 USB приклучок Адаптер за полнење за Canon BP808 BP809 BP819 BP827 BP828 Rechargerable Батеријата FS406 FS46 HFS30

Достапно за нарачка
DEN 335.52
Достапност:


Драг пријател :
Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.
Овој објект се Вклучени :
1x DSTE Бренд USB Порт Патување за Полнење
Полначот е Вовед :
Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Макс 150 м-р DC 12-24 V
Излез : наизменична СТРУЈА 4.2/8.4 V Max 600 м-р
Тежина : 75 г
Големина : 46 x83x28 mm
Компатибилен Батеријата Дел Број :
За Canon : BP808
BP809
BP819
BP827
BP828

За производот

Број На Модел На:
DC26
Употреба:
Стандардна Батерија
екран:
No
Тип:
Електричен
Бренд Име:
DSTE
Интелигентни Полнење:
Yes
Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Составен Тип:
li-ion батерија
компатибилен за:
BP808 BP809 BP819 BP827 BP828 FS406 FS46 HFS30 HFM41 HFM400
Чашката Стандард:
USB

Избор на клиент