20 компјутери 5.5 x 2.1 mm Женски DC Моќност Џек Приклучок за видео надзор Камера за струја линија

20 компјутери 5.5 x 2.1 mm Женски DC Моќност Џек Приклучок за видео надзор Камера за струја линија

Достапно за нарачка
DEN 261.60
Достапност:

Женски DC Моќност Кабел Приклучете Доведе Кабелот жица видео надзор Стандард 2.1 mm DC Моќност pigtail конекција. Материјал : ПВЦ Примена : системи за видео надзор Камера Големина : 5.5x2.1mm Женски DC Моќност Кабел Приклучете Доведе Кабелот жица видео надзор Стандард 2.1 mm DC Моќност pigtail конекција.
Материјал : ПВЦ
Примена : системи за видео надзор Камера
Големина : 5.5x2.1mm
Боја : црвена & црна
Должина на кабел : 190mm
Работна температура : -40 до 70 Степен
Лесна инсталација на систем за Безбедност.
Пакет се вклучени : 20 x DC Конектор Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Бренд Име:
AuGreener

Избор на клиент