Rctimer 12N14P 5010 150T Gimbal Brushless Мотор GBM5010

Rctimer 12N14P 5010 150T Gimbal Brushless Мотор GBM5010

Достапно за нарачка
DEN 1749.60
Достапност:


Gimbal Brushless Мотор 5010 / 0.21 mm / 150 T / 14.65 ohms(Appr.) 12 N14 P Спецификации :
Модел : GBM5010-150 T
Се врти : 150 врти
Купер Жица(mm) : 0.21
Камерата Опсег : 1800g
Вратило : 5.0
Тежина : 90g
Моторни Димензии (mm) : 50*10мм
Ри() : 14.65 ohms Пакет Содржина : 1 x GBM5010-150 T Gimbal Brushless Мотор

За производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Големина:
50*10mm
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
BEEROTOR
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
GBM5010
Надградба На Делови/Додатоци:
Gimbal Brushless Мотор
Беспилотни Летала Додатоци:
Gimbal Brushless Мотор

Избор на клиент