2Meter Печатење Цутот на црешни Цвет Полиестер Ткаенини За Шиење Облека Мода Жените Dheongsam Свадба се Облекуваат Кукла Diy
Новак - 22 %

2Meter Печатење Цутот на црешни Цвет Полиестер Ткаенини За Шиење Облека Мода Жените Dheongsam Свадба се Облекуваат Кукла Diy

Достапно за нарачка
DEN 1727.52
DEN 1347.00
Достапност:

Опис Детали : Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает. Материјал : Полиестер
Ширина : за 148cm
Пакет се вклучени : 2 Meter (1 двор = 36.6 инчен=91.4 см)

За производот

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
Habutai Ткаенина
Ширина:
148cm
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Печатени
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент