Риба Девојка две Смета Крстот Бод слични dmc Крстот Бод Поставува DIY Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана
Новак - 49 %

Риба Девојка две Смета Крстот Бод слични dmc Крстот Бод Поставува DIY Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

Достапно за нарачка
DEN 1103.52
DEN 563.00
Достапност:


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Пакет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Теми :
Кралската теми повисок квалитет

Избор на клиент