МИКС 5colors T4.2 Светилка Основи За Сијалица
Новак - 22 %

МИКС 5colors T4.2 Светилка Основи За Сијалица

Достапно за нарачка
DEN 5279.52
DEN 4118.00
Достапност:


За производот

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
База Тип:
Оптоварување
Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CQC,CCC,CE,RoHS
Карактеристики:
Добар квалитет
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
ss5784
База Материјал:
Пластични
боја:
микс
основи:
Светилка Основи
Модел:
T4.2

Избор на клиент