50pcs Нерѓосувачки челик потоне главата хексадецимален штекер завртки M4*25/30/35-50 mm рамна глава хексадецимален штекер завртки завртки

50pcs Нерѓосувачки челик потоне главата хексадецимален штекер завртки M4*25/30/35-50 mm рамна глава хексадецимален штекер завртки

Достапно за нарачка
DEN 222.72
Достапност:


ако ви треба други големина ве молиме отворете го линкот : http : //www.aliexpress.com/store/119597/search?origin=y&Search Text=Stainless+steel+sink+head+hex+socket+screws

За производот

Димензии:
M5x50 мм, М4*25 мм, М4*30 mm, М4*35 mm, М4*40 mm, М4*45 mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
VIDONIA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M4

Избор на клиент