5PCS Еукалиптус Еукалиптус Citriodora Вештачко Цвеќе Празнична/Партија Снабдувањето со Декоративни Цвеќиња Свадба додатоци
Новак - 15 %

5PCS Еукалиптус Еукалиптус Citriodora Вештачко Цвеќе Празнична/Партија Снабдувањето со Декоративни Цвеќиња Свадба додатоци

Достапно за нарачка
DEN 863.52
DEN 734.00
Достапност:

5 PCS Еукалиптус Еукалиптус Citriodora Вештачко Цвеќе Празнична/Партија Снабдувањето со Декоративни Цвеќиња Свадба додатоци
Материјал : PE
дијаметар : 30 см
Карактеристики : не исчезнува, природна боја
Други Производи Цвет уредување чекори :
1. Постојат многу методи за плаќање на располагање .
2. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
3. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Али express ,
тоа нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака .
2. Ние се провери секој објект пред да се пакувам. Затоа,ве молиме проверете пакетот пред да потпише за тоа,
ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот.
3. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот
за вас во прв пат.
4. Повеќето од нашите предмети се испратени од страна на EMS,DHL,UPS-от,хонг конг Пост,Кина Пост.
Времето за испорака зависи од земјите и начинот на превозот.
Таа ги зема околу 4-7 дена од EMS,DHL,UPS-от,20-40 дена од страна на хонг конг Пост,Кина пост
1. Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка,ние сме среќни да понуди сите
нашите клиенти наплата(со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени,во оригинална амбалажа.
Ние ви препорачуваме да користите trackable начинот на превозот, како што не може да биде одговорен за било каква загуба на предмети.
3. Се враќа и наплата обично се обработуваат во рамките на 48hours на приемот на стоката.
4. Ако ви се враќаат на објектот,ве молиме бидете пакетот како "врати стоката" или подарок,
и се изјасни околу 15-20 ДОЛАРИ вредност за пратката
1. Ние доверба,почитување,и вредноста вие како клиент и се надевам дека ќе остави позитивни детални
продавачот оценка кога ќе го добиете вашиот објект.
2. Во случај да имате проблеми со вашата нарачка,
ве молиме да ни даде шанса да се направи ситуација "право"пред објавување на негативни повратни информации

За производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Исушени Гранки
Стил:
Цвет
Повод:
Денот на благодарноста
Број На Модел На:
E65

Избор на клиент