Оригиналната Намера Жените Пумпи Мода Тексас Платформа Тенки Потпетици Пумпи Стилски Сино Светло Сини Чевли Жена НИ Големина 4-10.5
Новак - 30 %

Оригиналната Намера Жените Пумпи Мода Тексас Платформа Тенки Потпетици Пумпи Стилски Сино Светло Сини Чевли Жена НИ Големина

Достапно за нарачка
DEN 2543.52
DEN 1780.00
Достапност:

Супер Елегантен Жени Пумпи Мода Тексас Платформа Тенки Потпетици Пумпи Стилски Сино Светло Сини Чевли НАС Големина 4-10.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Број На Модел На:
c2-3
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
оригиналната намера
Горниот Материјал:
Тексас
Сезоната:
Пролет/Есен
боја:
Сино Светло Сина
Чевли Тип:
Жена пумпи
Пета Висина:
за 12cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Sequined
Кожа Стил:
Nubuck Кожа

Избор на клиент