8мм 50pcs Светло Сина Shamballa Монистра Глина, Отворајќи Диско Кристал Кристал Монистра За Накит Одлуки Хривнија Обетки DIY Монистра
Новак - 20 %

8мм 50pcs Светло Сина Shamballa Монистра Глина, Отворајќи Диско Кристал Кристал Монистра За Накит Одлуки Хривнија Обетки DIY

Достапно за нарачка
DEN 298.56
DEN 239.00
Достапност:


50 Pcs/Многу 8ММ Светло Сина Глина Shamballa Монистра Диско Кристал, Отворајќи Топката Монистра Накит Одлуки Монистра Обетки Хривнија DIY Монистра
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 50 Pcs /многу
Точка Бр.
8мм Shamballa Монистра 006
Објектот Материјали
Глина и Кристално
Главната Боја
Светло Сина
Објектот Околу Големина
8мм
Објектот Форма
Тркалезна Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage
Накит Занает Прстен, Обетки Ѓердан Хривнија DIY Одлуки Топло Препорачувам
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 5000-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 5000pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
За Превозот 1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )
Добредојдовте На Кели Продавница :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.6g/piece
Број На Модел На:
8мм Shamballa Монистра 006
Бренд Име:
MISSDEAR
Големина:
8mm
Главната боја:
Светло Сина
Материјал:
Глина Со Кристал
индустрија употреба:
Накит Одлуки Занает Обетки Ѓердан Хривнија DIY
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Монистра стил:
Накит Монистра Spacer Монистра Shamballa Кристал Монистра Diy Монистра
Други Бои Ние, Исто Така, Имаат:
Црна,Сина,Розова.Зелена,Виолетова,Жолта,Портокалова,Кафе,Златна,Бела AB,Црвено...

Избор на клиент