Плус Големина XXXL Сина Машки Кимоно Бања Gown Традиционален Кинески Мажите Сатен Облека Гроздобер Nightwear Каузална Sleepwear MP059
Новак - 49 %

Плус Големина XXXL Сина Машки Кимоно Бања Gown Традиционален Кинески Мажите Сатен Облека Гроздобер Nightwear Каузална Sleepwear

Достапно за нарачка
DEN 1084.80
DEN 553.00
Достапност:


Материјал : Faux Свила,Сатен Rayon,Полиестер
Големина : S M L XL XXL XXXL
Боја : Сина
6 бои за избор(може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Трговија на големо и на Мало
Dropshipping
100% Сосема Нов
Кинески Мажите Сатен Облека Традиционалните Печатени Долго Nightwear Новина Kaftan Кимоно Бања Gown
Мерењата е за алишта, а не и за телото,
па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
Облека Големина на Табела 1 инч=2.54 см Големина Пазувите за да пазувите Должина(Рамо До Полите) S 22"/55cm 41"/104cm M 23"/58cm 43"/110cm L 24"/60см 45"/115cm XL 25"/63cm 47"/120cm XXL 26"/66cm 49"/125cm XXXL 27"/68cm 51"/130cm
Совети : 1.поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 1-3cm разлика,благодарение
2.Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Sleeve Должина(cm):
половина ракав
Број На Модел На:
MP059
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Јака:
V Деколте
Материјал:
Rayon,Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Морнарско Сина
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Стил:
Кинески Гроздобер Стил
Должина:
Mid the Calf
Шема:
Кинески Chracter

Избор на клиент