2017 Жените&мажите Компјутер зрачење Оптички очила Јасно леќа очила рамка Може да се промени краток поглед леќа Читање Oculos N784
Новак - 30 %

2017 Жените&мажите Компјутер зрачење Оптички очила Јасно леќа очила рамка Може да се промени краток поглед леќа Читање Oculos

Достапно за нарачка
DEN 356.64
DEN 250.00
Достапност:


.

За производот

Бренд Име:
Завесата
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
N784-2169
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки

Избор на клиент