YJM-2812 Промотивен Производ на Три-Димензионални Led Светло Печурки Форма 3D Ноќта Светлина за Деца Спална соба

YJM-2812 Промотивен Производ на Три-Димензионални Led Светло Печурки Форма 3D Ноќта Светлина за Деца Спална соба

Достапно за нарачка
DEN 1080.00
Достапност:

Бесплатен Превозот YJM-2812 Промотивен Производ на Три-Димензионални Led Светло Печурки Форма 3 D Ноќта Светлина за Деца Спална соба
Основната Големина на : 87*87*43 ММ
Featuresof Нашите 3 D Ноќта на Светлина :
1. Висок pervious на светлина, акрилик панел;
2. High-end ласерско гравирање занает;
3. ABS база, powered by УБС кабел;
4. Екран на допир копче;
5. Заштеда на енергија и заштита на животната Средина;
6. Три-димензионални визија ефект, 7 rechangeable бои. ПРОИЗВОД СЛИКИ :
ПРОИЗВОД ПАКЕТ :
УПАТСТВОТО :

За производот

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Ноќ Светла
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Е Батерии Се Потребни:
No
Тип:
светилка
Извор На Енергија:
AC,Сончевата
Употреба:
празник
Обликот:
печурки
Е Батерии Вклучени:
No
Тип На Батерија:
A
Тело Материјал:
ABS
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
YJM-2812
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
5V
Тип На Објект:
LED Светла Ноќ
боја на светлина:
7 бои/Променливи

Избор на клиент