602 Висок квалитет на нови доаѓањето на големо девојки Деца/дете/деца ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли ниска пета чевли 12 бои
Новак - 54 %

602 Висок квалитет на нови доаѓањето на големо девојки Деца/дете/деца ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли ниска пета

Достапно за нарачка
DEN 1183.68
DEN 544.00
Достапност:


Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе од една деценија, ве молиме остатокот увери, додека шопинг. За мирис, Бидејќи на директен пакување по производство,малку platic/лепак вкус е нормален феномен,може да се отстранат по краток период во на отворено. Боја разлика Слики се вети дека ќе биде 100% пука во вид,но forthe осветлување проблеми и различни компјутерски екрани,конечната екранот може да се различни визуелна боја diference,ве молиме да направите резервација за тоа боја разлика. Голема цел, имаме специјални попусти за големи нарачки(обично повеќе од 8 пара),контактирајте не и ние ќе ви послужи подобро со големо цена. За логистика НАС : epacket 9-23 дена од други земји : Кина Пост Воздух Mail,15-50 дена нормално,за некои земји ќе биде побавен.
Задоволни Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 поени на високи пофалби, ние ќе продолжиме да работиме напорно за да се обезбеди квалитетна услуга s. Незадоволни Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да не брзаат да им даде лош преглед, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви ги даде за прв пат да го реши проблемот. Совети 1 Ние вредност на пораки на секој клиент и ќе се обидам нашата моќ за да им помогне на нашите клиенти за било какви прашања.
2 Но, ве молам да се направи резервација за време differnce за disfferent региони и земји.
3 Ако вашата нарачка, ако повеќе од 8 пара,ве молиме контактирајте со нас и ние можат да дадат понуда што поевтина цена и да се надеваме дека може да се воспостави долго време и стабилна соработка,не само за едно време.

За производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Жените
Број На Модел На:
602
Обвивка Материјал:
Платно
Бренд Име:
HROYL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Декорација:
Cut-Испис
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Insole Материјал:
TPR
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
is_customized:
Yes

Избор на клиент