100pcs 9cm x 16cm Јасно Само Лепило Печат Пластична Амбалажа Кеса за Пекарски Cookie Транспарентен OPP Cellophane Виолончело Кеси

100pcs 9cm x 16cm Јасно Само Лепило Печат Пластична Амбалажа Кеса за Пекарски Cookie Транспарентен OPP Cellophane Виолончело

Достапно за нарачка
DEN 120.00
Достапност:


Добредојдовте на нашиот магазин
ПАТИ-ВО ТЕКОТ РАЗМАВТА ПЕЧАТ ПОДАРОК ТОРБА КРИСТАЛНО ЈАСНА RESEALABLE БОНБОНИ COOKIE ПОЛИ (OPP) /ВИОЛОНЧЕЛО/CELLOPHANE КЕСИ
1.MOQ : 100pcs
2.ДЕБЕЛИ : 1 Мили 25 Micron 2.5 Жица 0.025 mm ((една страна))
3.Димензии : 3.54 "x 6.3" + размавта / 9 х 16 cm + размавта (( ±0.01" големина толеранција))
Кристално Јасна Размавта Печат Торба Resealable Поли ( OPP ) Кеси Ќе Безбедно зачувување на Објекти,
Се Одлични За Архивирање,Или За Безбедно,Уредно Пакување.
Овие Имаат Само Адхезивна Лента На Наушник На Торба.
Излупете Исклучите Лента,И се Свитка Врвот во Текот на Телото на Кеса за Да го Запечати Содржината.
*USPS одобрен за мејлинг
*ФДУ/USDA одобрен за контакт со храна.
Сликите Се Само За Да Го Покаже Поли Кеси Стил.
Големина Е Наведен На Објектот Опис И Цртичка.
Општо земено, Ние Испрати Пакет како " ПОДАРОК "
И пишување Ниска декларираната вредност $ 2 / $ 5 .
За да се избегне на Царинските давачки и даноци .
ПРЕВОЗОТ 1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. 2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. 3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Наплата Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Поддршка на нас :
Повратни информации

За производот

Повод:
Бренд Име:
JGQUA
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
9cm x 16cm
Шема:
Никој
боја:
Јасно
Пластични Тип:
opp
Функција:
Здрав не-токсични невкусна зелена
Предност:
Dustproof пакување и свежа храна
Запечатување & Рачка:
Само Лепило Печат
Топ Стил:
Размавта Само Селотејп
Големина:
9cm x 16cm or 3.54 x 6.3 plus 3cm FLAP
Дебелина:
1 Мили 25 Micron 2.5 Жица 0.025 mm (една страна)
Индустриска Употреба:
Додатоци,Торта,Играчки, Леб, Овошје, Јатчесто Овошје
Состојба:
Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени

Избор на клиент