бесплатен превозот 30pieces инјектор за гориво метал микро филтер 10.3*6.08*3мм за Bosch Unviersal Инјектор за Гориво поправка колекции (АЈ-F509B)

бесплатен превозот 30pieces инјектор за гориво метал микро филтер 10.3*6.08*3мм за Bosch Unviersal Инјектор за Гориво поправка

Достапно за нарачка
DEN 475.20
Достапност:

ОПИС :
бесплатен превозот 30pieces инјектор за гориво метал микро филтер 10.3*6.08*3мм за Bosch Unviersal Инјектор за Гориво поправка колекции (АЈ-F509 B)
Одговара за бош инјектор .
Инсталиран на гориво влезот вратот на инјектор за гориво,спречување на нечистотија влегувањето во масло пумпа,се обезбеди живот на гориво пумпа и возење безбедност,на инјектор за гориво филтер имаат видови на видот и многу големини.pls cantact со нас за детали.
Користи метал mesh и бакар го скрши прстенот
Големина : 10.3*6.08*3мм(+-0.05 mm)
висока"10.3 mm
бакар прстен максимална : 3мм
OD на бакар прстен . : 6.08 mm
ПАКУВАЊЕ :
100pcs во polyness zip-заклучување кеса ,потоа ставете на лебл со дел НЕМА.,и квантитет.
минатата стави во тетрапак.
ПРЕВОЗОТ :
многу важно. :
ние сме само бродот на парцела за вашата адреса на вашите нарачки.Ве молиме секогаш да бидете сигурни дека вашата адреса и контакт број се точни .
1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.ТНТ
4.e-пакет
5.DHL
6.Fedex
7.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор
ИСПОРАКА :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.
Здраво ,драги
ви благодариме за вашата нарачка
1,прво треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. Така ќе треба да се почека во 2-9 работни дена откако ќе го постави цел ,а потоа ние ќе им даде на вашиот следење БР.
2, ние не сме одговорни за трошоци во дестинација.
3,Pls проверете со вашиот царинските за посебни давачки пред цел, ако тоа е потребно .
**** Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рамките на 27 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да го испита
ПЛАЌАЊЕ :
1. Alipay
2. СМЕТКА
3. PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. tks за пребарувате!!
1.Ви благодарам многу за вашиот пристап и поддршка.
2. За боја и параметарот :
Некои бои не е исто како слика ,ве молиме видете параметар.И имаат многу бои предмети,ве молам дозволете ми да знам што треба,ако не избра вашиот requried параметар или забелешка која треба време 24hours.ние ќе брод параметар по случаен избор
3.ако сакате да се направи голема цел ,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви одговори што е можно поскоро

За производот

Бренд Име:
ayounes
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Точка Бр.:
АЈ-F509B
Големина:
10.3*6.08*3мм
боја:
како фото
Место на Потекло:
wenzhou,кина
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиент