4 Парчиња/многу Оган Камен LED Блиц Тркала, 90A Firestone Внатрешно Скејт Сјајна Искра Тркала Ролери за Сопирање FSK Слалом за SEBA
Новак - 9 %

4 Парчиња/многу Оган Камен LED Блиц Тркала, 90A Firestone Внатрешно Скејт Сјајна Искра Тркала Ролери за Сопирање FSK Слалом за

Достапно за нарачка
DEN 955.20
DEN 869.00
Достапност:


Здраво,мојот драг пријател :
Добредојдовте на нашиот продавница, Ние секогаш се обезбеди добар квалитет на производи со разумна цена, задоволство ни е да ви служи!
Со цел да ви помогне да се избегне обичај данок, ние ќе ги Прогласи соодветна цена за вас, ве Молам само да се unworried да купите~Благодарение Карактеристики на Производот : 1. Бело / Црвено / Зелена / Сина / Виолетова / Шарени светлина 52 / 104 / 208 парчиња оган камења изборен 2. 72mm 76mm 80mm 3. 90 A цврстина 4. LED Блиц Сјајна Искра кул особено во темнина Одговараат за : За Лизгање Лизгање Пакетот Вклучува : 4 Парчиња Скејт Тркала 4 Парчиња Магнетни Јадра како подарок ве молиме оставете порака за да ни кажете Големина сакате, инаку ние ќе испрати тркала 80mm како стандардно, ви благодарам многу! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!

За производот

боја:
Број На Модел На:
LED Блиц оган камен флинт тркала
Карактеристики:
JGW

Избор на клиент