Бесплатен превозот 36 мрежа монтажни транспарентен пластична кутија, скапоцен камен кутија, чување, пластични складирање случај, шиење случај
Новак - 10 %

Бесплатен превозот 36 мрежа монтажни транспарентен пластична кутија, скапоцен камен кутија, чување, пластични складирање случај,

Достапно за нарачка
DEN 698.40
DEN 629.00
Достапност:


За производот

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Бренд Име:
Најдобри-П
Обликот:
правоаголник
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
95423626
Техника:
Сјајни
Производот:
Играчки Организатор
Решетки Количина:
36grid
Употреба:
накит
Спецификација:
27.4*17.6*4.4cm
Оптоварување:
10KG

Избор на клиент