25.2 V 1А 18650 Литиум батерија Пакет Полначот 6 String Постојан струја константен напон 24V Литиум Полимер Полнач

25.2 V 1А 18650 Литиум батерија Пакет Полначот 6 String Постојан струја константен напон 24V Литиум Полимер Полнач

Достапно за нарачка
DEN 504.00
Достапност:

Производ Податоци Лист модел Параметар Опис Параметри 1 Влезен напон AC100 V ~ 240 V 2 Текст Фреквенција 50 hz ~ 60 Hz 3 Текст Тековната Можат да бидат прилагодени 4 Истекување тековната 0.25 м-р Макс 5 излезниот напон DC 25.2 V може да се прилагоди 6 Излез тековната 1А може да се прилагоди 7 Излезна Моќност максимална моќност од 30 W 8 Бран и бучава ≤ 1% на излезниот напон 9 Излезниот напон точност 3% до 5% 10 Overvoltage Заштита Не може да биде автоматски обновен излез 11 Прекуструјна заштита Постојат 110% до 130% на номинална излезна струја 12 Краток спој заштита Не може да биде автоматски обновен излез 13 Оперативни температурата од -25°C ~ 40 °C 14 температура на Чување -25 °C ~ 85 °C 15 Работни влажност Под полно оптоварување услови, 5% до 95% 16 Одложување Start / задржете / пораст време Типични вредности 17 Линеарна прилагодување -0.05 18 Тековната прилагодување AC100 V ~ 240 V 19 Изолација класа Влез на земјата ≥50 MΩ 20 Inrush тековната Кога е ладно започнете 20 A / AC230 V

За производот

Чашката Стандард:
САД, ЕУ
Брзо полнење:
No
Употреба:
Стандардна Батерија
Број На Модел На:
25.2 v 1А
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
VariCore
екран:
No
Пакет:
No
Употреба:
литиум батерија полнач

Избор на клиент