Метал Монистра Капи Одговара Накит Наоди Одлуки Цинк Легура Антички Сребрен Позлатен Боја Крајот Капи 4-15mm Монистра за Beadwork DIY

Метал Монистра Капи Одговара Накит Наоди Одлуки Цинк Легура Антички Сребрен Позлатен Боја Крајот Капи 4-15mm Монистра за Beadwork

Достапно за нарачка
DEN 132.96
Достапност:

Материјал : Цинк Легура Големина : 4mm-15mm, дупка околу 1.2 mm-2.2 mm(испрати случајно) Конверзија : 1mm=0.03937 инчен 1inch=25.4 mm Точка Бр : A9315 Објект Боја : Како на сликата покажува Количеството : Како слика покажува Состојба : 100% Сосема Нов Карактеристики Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Додатоци Spacer Монистра За DIY Накит Одлуки Хривнија
J EWELRY ОДРЖУВАЊЕ answer : ___________________________ Note : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A9315
Објектот Тежина:
45g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ILOVEDIY
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Погоден за:
монистра за изработка на Накит, DIY Хривнија
Големина:
4mm-15mm,hole about 1.2mm-2.2mm
Количина:
45g(околу 150 компјутери)
Монистра Тип:
Spacer Мушка првенство
Бои:
Сребро,Злато Зелена

Избор на клиент