Weiou(100Pcs/25 Сетови) Цинк Легура на Бакар Shoelaces Метал Aglets 5*5*19mm За Патики Чевли Laces Метал Совети Глави DIY Замена
Новак - 8 %

Weiou(100Pcs/25 Сетови) Цинк Легура на Бакар Shoelaces Метал Aglets 5*5*19mm За Патики Чевли Laces Метал Совети Глави DIY Замена

Достапно за нарачка
DEN 2582.40
DEN 2376.00
Достапност:


Weiou(100 Pcs/25 Сетови) Цинк Легура на Бакар Shoelaces Метал Aglets 5*5*19mm За Патики Чевли Laces Метал Совети Глави DIY Замена
Метална Завртка Aglets за Shoe Laces
Големина : 19*5*5mm
1 пар на shoelaces = 4 Aglets
4 бои
К о л о р : Злато / Сребрена /Црна /Розово Злато
Ние Полски Секој Aglet Со Рака
Ве молиме имајте на ум : Вие не може да се меша боите, било која количина на секоја боја е во ред. Ве молиме љубезно го повика aglet боја по purchse, инаку, ние ќе ја испрати на бои по случаен избор. *Поради лични екранот светла, споредување разлика, слики и материјал објект може да има мала боја разлика; *Поради мерење на различен начин, ако постои 0.1 до 0.2 cm грешка се разумни опсег. *Овој тип на aglet не се огледало ефект,ако сакате огледало ефект може да се купи тоа сега. Пакетот вклучува :
25 групи на Завртки за Метал Aglet(1 set=4 aglets+4 завртка)
Производ Екранот
Како да се Користи ?
Купувачот Покажува

За производот

Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
Метал
Декорација:
Тока
Број На Модел На:
YZSAG02
Тип На Објект:
Чевли Декорации
Материјал:
Метални Легури
Дизајниран за:
Shoelaces
Aglet Големина:
5*5*19mm
Функција:
Метална Завртка на Aglets
Пакување:
Мало Пакување
боја:
Злато /Сребрена/ Пиштол Црна/Розово Злато

Избор на клиент