Спојката Покрие Заштита Покритие за KTM 250 EXC-F 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014 2015 година
Новак - 9 %

Спојката Покрие Заштита Покритие за KTM 250 EXC-F 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014 2015 година

Достапно за нарачка
DEN 777.60
DEN 708.00
Достапност:

ABS Пластика Спојки Покрие Заштита Капак. Не само што изгледа добро, тоа исто така го штити вашиот спојки маска од летање камења и се dented со кочница рачката во случај на несреќа. Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1x Спојки Покрие Заштита Покрие Материјал : ABS Пластика во Боја : Портокал-Дава поголема заштита на вашиот спојки покрие Направен од висок квалитет на пластика за издржливост и сила, Во портокалова фабрика изгледа Лесен за инсталација и без настава се вклучени Fitment :
За KTM 250 SX-F 2013-2015
За KTM 250 EXC-F 2014-2016
За KTM 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014-2016
За KTM 250 XC-F 2013-2015
За KTM 250 XCF-W 2014-2016
За KTM 350 SX-F план за 2011-2015
За KTM 350 EXC-F 2012-2016
За KTM 350 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2012-2016
За KTM 350 XC-F план за 2011-2015
За KTM 350 XCF-W 2012-2016
За KTM 350 XCF-W ШЕСТ ДЕНА 2014-2016
За KTM FREERIDE 350 2012-2017 Известување 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по приемот на вашата исплата преку Кина Пост или HK Пост и тоа обично трае 15-30 работни дена по пристигнувањето.
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР. е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат.)
100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купување.
Мојата крајна цел е да се остане задоволството на клиентите во секоја од нивното купување.
Ако сте задоволни со мојата услуга, ве молиме љубезно ме остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Ви благодарам многу!

За производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
CCP001-ИЛИ
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
0cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Висина:
0inch
Fitment:
За KTM 250 EXC-F 250 EXC-F ШЕСТ ДЕНА 2014-2015 16
боја:
Портокал

Избор на клиент