360 см француски уметност крива чипка sequins нето ткаенини шампањ злато сјајна партија се облекуваат решетката ткаенина за шиење diy додатоци

360 см француски уметност крива чипка sequins нето ткаенини шампањ злато сјајна партија се облекуваат решетката ткаенина за шиење

Достапно за нарачка
DEN 3834.24
Достапност:


Оваа ткаенина sequins е залепени технологија.Поради процесот карактер, некои sequins на ткаенина ќе се случи да падне. Ова е нормален феномен. Ако го предвид ова, ве молиме целосно да се земат предвид при поставување на својата цел. Име на производ : HQ0922 Ширина : 145 см Пакување : 4 дворови/многу, 1 многу е 1 боја. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Подарок,Декорација за Торба,Свадба Чипка Божиќ DIY занаети итн. Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.Но ако цел износ повеќе од US$200.00,
ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне со 3-7 работни дена.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.
Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

боја:
Шампањ Злато
Функција:
Дише
Тип:
mesh ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
145 cm
Техника:
Плетени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
Најлон
Itme Не:
HQ0922
боја:
Шампањ Злато----како слика
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Должина:
4 yards=360 cm=142 inch
Ширина:
145 cm=57 inch
Функција:
Inelastic,Шупливи,Транспарентна
Пакување:
4 метри по многу (1 боја) со едноставен ЈП торба
Употреба:
Завеса,Облека,Дом декорација,DIY подароци
Трговија на големо:
Поддршка
Стил:
Евро-Американски стил,Кореја,франција,Јапонија

Избор на клиент