1000pcs/број 2.5x3.5cm 25*35mm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Пластични Јасно PolyBag за Компоненти Накит
Новак - 12 %

1000pcs/број 2.5x3.5cm 25*35mm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Пластични Јасно PolyBag за Компоненти

Достапно за нарачка
DEN 1007.52
DEN 887.00
Достапност:


Добредојдовте Во Мојата Продавница
1000pcs/број 2.5x3.5cm 25*35mm Ziplock Торба Zip Заклучување Само Запечатување Reclosable Пластични Јасно Poly Bag за Компоненти Накит
Descr iption
Објектот Количество 1000 PCS /многу
Точка Бр.
Подарок Перница 362
Објектот Материјали
Пластични
Главната Боја
Јасно Боја
Објектот Околу Големина
2.5x3.5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит,Монистра,бонбони,козметика
Други Големина За Подарок Пакување
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Други Стил Кеси

За производот

Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
ziplock торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
KoMee
Производот:
Накит Пакување Торба
Употреба:
накит за подарок
Големина:
2.5x3.5cm
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Дебелина:
0.2 мм
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Користат за:
Накит Git Пакување Копчето Пошта

Избор на клиент