Черепот Balaclava Дише Возење Велосипед Маска за Прашина-доказ Пешачење Отворено Спортски Глава Покритие Велосипед возење Велосипед Заштита на Целосна Маски за Лице
Новак - 47 %

Черепот Balaclava Дише Возење Велосипед Маска за Прашина-доказ Пешачење Отворено Спортски Глава Покритие Велосипед возење Велосипед

Достапно за нарачка
DEN 345.60
DEN 183.00
Достапност:


Име на производ : Черепот Balaclava Дише Возење Велосипед Маска за Прашина-доказ Пешачење Отворено Спортски Глава Покритие Велосипед возење Велосипед Заштита на Целосна Маски за Лице
Плаќање
Ние прифаќаме овие плаќање : со Кредитна Картичка, Зачувам(Alipay), Beloto, Money Bookers, Запад Унија, T/T, итн. (Master Card, VISA, Банката на Кина, QIWI, итн.)
Испорака
(Кина Пост, Singpore Пост, EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, итн.)
Во Ledong Продавница, цел ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако сте завршиле со исплата, а не вклучуваат викенд и други празници.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации
Ве молиме да оставите позитивен фидбек 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата единици и услуги. За вашето задоволство и позитивни повратни информации се навистина многу важно за нас, Yopoon Компанија, Кина.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

За производот

Бренд Име:
Запад Велосипедизам
Материјал:
Полиестер
Велосипедот Маска Функција:
Здрава&Научни
Велосипед Маска Функција:
Еластични / Quick-сушење
Број На Модел На:
YP0201135
Место на Потекло:
жеџијанг во кина
Карактеристично:
Дише,Мека,Windproof

Избор на клиент