Стилски Млечни крава мода обичај Туш Завеса Бања оркестарот Висок Квалитет Бања Завеси
Новак - 49 %

Стилски Млечни крава мода обичај Туш Завеса Бања оркестарот Висок Квалитет Бања Завеси

Достапно за нарачка
DEN 1727.52
DEN 881.00
Достапност:

Стилски Млечни крава мода обичај Туш Завеса Бања оркестарот Висок Квалитет Бања Завеси Детали за Производот Бренд име : shunqian Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Лист Големина : Висока, Широк е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Водоотпорен Материјал Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1)Опремени со C-облик завеса куки 2)Меки и удобни предавање чувство 3)Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина 4)со цел да се вклопи стандардизирани бања кади 5)Машина за миење ладно. Не кајгана или собори суво и Топло, Потсетник Компјутер на екранот производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат Слика бара 5000x5000 пиксели
Вистински Производ Фотографии Пакување Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 3.Ние не се Одговорни за вашата Царина. Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express! Топла пребарување : туш странични, Завеси,Бања екрани,завеса за бања,Бања завеси, водоотпорен завеси,Куки за завеси,туш завеси,бања завеса, бања завеса,туш завеса 3d,куки за завеса,3d туш завеса,на завеса во бања,туш завеси, бања,завеса за бања соба,печатени туш завеси,ткаенина туш завеса,завеса бања,завесата во бањата,ткаенина туш завеси,полиестер туш завеса ткаенина,декорација,Бања завеси ткаенина,Завеси за бања,море туш завеса,мачка туш завеса,слон туш завеса ,цвеќиња туш завеса

За производот

Големина:
60X72inch, 66X72inch, 60X79inch, 66X79inch, 72X72inch, 72X79inch
Стил:
Европа
Бренд Име:
xxihlive
Број На Модел На:
Повеќе
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Шема:
Животните
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Локација:
Бања Оркестарот, Бања Прибор
Топла клучни зборови за пребарување:
Туш Странични,Завеси ,Бања завеси,Бања завеса,Бања екрани
Ширина:
150cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Е Прилагодена:
Yes
Шема:
крава

Избор на клиент