Кина висок квалитет евтини 1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v // 1000w 1500w 2000w 3000w 4000w 5000w 6000w достапни

Кина висок квалитет евтини 1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v // 1000w 1500w 2000w 3000w 4000w 5000w 6000w достапни

Достапно за нарачка
DEN 27216.00
Достапност:

Но батеријата е за да се кандидира надвор или товарот е премногу тешка,на ѕвончето звук не може да биде исклучен
5. Гаранција на Passpower Производи
Unipower обезбедува гаранција од дефекти во материјалите и изработката на своите уреди за непрекинато напојување, Моќ инвертер/полначи вклучувајќи инверторот 12v 24v 48 V, Соларни полнење контролори (Производ).

За производот

Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
470*220*180(mm)
Влезен Напон:
12V/24VDC
Излезна Струја:
6.52 A-15A
Излезниот Напон:
120VAC±5%/230VAC±5%
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Тежина:
19KG
Број На Модел На:
PS-1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v
Излезна Моќност:
1500W
Започнете Начин:
услужни почеток
Ефикасност:
90%
Мрежа Тип:
исклучување мрежа тип 1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v
Номинална моќност:
1500W
Врв моќ:
4500W
THD:
< 5%
Бранови:
чиста синусна бран 1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v
Точка име :
1500w ниска фреквенција моќ инвертер 24v 220v
Области на примена:
Автомобил,Јахта,Сончева енергија, системи,Мобилни уреди,Home office
Инверторот Гаранција:
една година гаранција

Избор на клиент