200mm 24/29 заеднички Borosilicate стакло Јакна Allihn Сијалица Кондензаторот Дестилација За Лабораторија

200mm 24/29 заеднички Borosilicate стакло Јакна Allihn Сијалица Кондензаторот Дестилација За Лабораторија

Достапно за нарачка
DEN 336.96
Достапност:


Материјал : Стакло Borosilicate
Заеднички Тип : 24/29
Големина : 200mm
Висина : 328mm
Топката број : 4
Одговара за 10мм Внатрешниот дијаметар на цревото!
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други стакло.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

За производот

Класификација:
Лабораториска Опрема За Ладење

Избор на клиент