200mm Заеднички 24/29 Borosilicate Стакло Vigreux Дестилирани Колона За Хемија Лабораторија

200mm Заеднички 24/29 Borosilicate Стакло Vigreux Дестилирани Колона За Хемија Лабораторија

Достапно за нарачка
DEN 410.88
Достапност:

Материјал : Стакло Borosilicate
Заеднички Тип : 24/29
Големина : 200mm
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други стакло.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

За производот

Класификација:
Лабораториска Опрема За Ладење

Избор на клиент