Прав Агол 15pin VGA Женски Машки Конвертор VGA Монитор RGB HDB Extender 90 степени Конектор
Новак - 5 %

Прав Агол 15pin VGA Женски Машки Конвертор VGA Монитор RGB HDB Extender 90 степени Конектор

Достапно за нарачка
DEN 191.52
DEN 182.00
Достапност:


VGA Машки да се Женски 90 степени Десен Агол Конвертор Адаптер Висок квалитет следи десен агол адаптер со машки за да се женски фитинг за употреба кога е простор повече да се овозможи поврзување на вашиот VGA кабли Рака Заклучување со завртки на конекторот Никел Позлатен Приклучок Десен агол од 90 степен Конектор : VGA 15 pin машки VGA 15 pin женски Компактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоци
Пакетот вклучува : VGA Машки да се Женски 90 степени Десен Агол Конвертор Адаптер x1

За производот

Должина на кабел:
Други
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Бренд Име:
IOCREST
Тип:
VGA Кабли
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
VGA-M2F-001

Избор на клиент