CCOR НОВИ 63 број легура pendant ѓердан keychain накит додатоци pendant, 20pcs,DL051
Новак - 14 %

CCOR НОВИ 63 број легура pendant ѓердан keychain накит додатоци pendant, 20pcs,DL051

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 247.00
Достапност:


Големи акции
Купи од овој магазин.
Вкупно цел повеќе од 100.00
Ќе ви ја испратиме стоката од експрес испорака за слободни.
Материјал : Цинк легура Количина : 20pcs Боја : СребренаЗа производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
DL051
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
20pcs
боја:
мешана боја
Материјал:
Цинк Легура

Избор на клиент