2colors Јапонски цутот на црешни печатени памук ткаенини за облека кимоно торба маса крпа DIY комбинација tissu tissus божиќ
Новак - 40 %

2colors Јапонски цутот на црешни печатени памук ткаенини за облека кимоно торба маса крпа DIY комбинација tissu tissus божиќ

Достапно за нарачка
DEN 844.80
DEN 507.00
Достапност:


Име : Јапонски цутот на црешни печатени памук ткаенини
Состав : 100% памук
Ширина : 140cm
Тежина : 150g/метар

За производот

боја:
Црна, Црвена
Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Ширина:
140cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Плетени Тип:
weft
Шема:
Печатени
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Habutai Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Други

Избор на клиент