бесплатен превозот 10*4*8мм Хром позлатен паричникот торба завртка месинг појас завртка Занитвам diy рачно изработени fastener garmnet хардвер кожа дел

бесплатен превозот 10*4*8мм Хром позлатен паричникот торба завртка месинг појас завртка Занитвам diy рачно изработени fastener

Достапно за нарачка
DEN 800.64
Достапност:


D=10мм d=4mm H=8мм
станот стил
ако ви треба други големина ,ве молиме контактирајте ме за да ти пратам линк

За производот

Бренд Име:
nefidova
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
sfd3140000015
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
10*4*8мм
ПОВРШИНА:
Хром Позлатен

Избор на клиент