AutoDecorun СТП кожа Покрие автомобил за Kia sportage седиште опфаќа автомобили седиште перница поддржува додатоци 2007-2015 Заштитник опфаќа
Новак - 48 %

AutoDecorun СТП кожа Покрие автомобил за Kia sportage седиште опфаќа автомобили седиште перница поддржува додатоци 2007-2015

Достапно за нарачка
DEN 28272.00
DEN 14701.00
Достапност:


Посветен дише СТП кожа Целосен Сет Седиште Опфаќа за Kia Sportage 5 седишта столче опфаќа за автомобили седиште
перница поставите кожа авто опфаќа автомобил стол за заштита на внатрешни додатоци божиќ авто стол, се покрива со
декоративни перница опфаќа бесплатен превозот .
Материјал : Висина на Квалитетот на Три Слоеви Композитни / Посветен делукс Leatherette & Сунѓер.
Материјали се Направени од Издржлив & Удобно Дише Faux Кожа Лесно да се Избрише Чисти, се исуши .
Големина на : Прилагодување услуга како верзија во нашите опис и ќе 100% се вклопуваат добро .
( Целосен Сет Седиште Опфаќа за Sportage 5 седишта )
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Бруто тежина : 5. 0-6.5 КГ за 5 седишта .
Пакет inclued : 17 КОМПЈУТЕРИ/ set за 5 седишта ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава перница како дар )
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 55*50*45СМ
Answer : ___________________________ Note : Прилагодите столче поклопецот е строго работа , pls проверите кои verison е ист како вашиот автомобил седишта и
тогаш ни остави порака додека сте место цел.
Ние само треба ( # 1 - # 4 ) 4 верзија за KIA Sportage 5 седишта 2007 - 2015 година
Постојат оригиналниот автомобил места за клиентот да се споредат со вашата внатрешна автомобил седишта ,
pls ни остави порака за која е иста како и вашата верзија додека да се направи нарачка .ако не сте, бидете сигурни ,
pls се земе слика на вашиот автомобил места .ние ќе го погледне и да се провери со нашиот модел прво . бидете сигурни дека нема
недоразбирање . Се надевам дека ќе може да го направи тоа, додека да се направи нарачка . ви благодариме многу .
Боја и Дизајн : Постојат 13 боја како на сликите .( Овие бои се генерално не ОЕМ.)
Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.
Pls изберете верзија на вас автомобил седишта и ни остави порака додека сте место цел
# 1 Одговара за KIA Sportage 2007-2013 Година 5 Седишта Верзија .
# 2 се Вклопуваат за KIA Sportage 2007-2013 Година 5 Седишта Верзија .
# 3 Одговара за KIA Sportage 2007-2013 Година 5 Седишта Верзија .
# 4 Одговара за KIA Sportage 2013-2015 Година 5 Седишта Верзија .
Pls провери над верзија , која е иста како и вашата внатрешна автомобил места и потоа да ни оставите порака ако
имате прашање, додека ќе се одржи цел , однапред ви благодариме .
Висина На Квалитетот На Три Слоеви Зелена Животната Средина Композитни Материјали.
100% реално снимање за KIA Sportage 2013 Година 5 Седишта Верзија # 4 Модел

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
5.5kg
Mfg Серија Број:
Обичај се вклопуваат класичен автомобил седиште опфаќа
Објектот Висина:
60cm
Објектот Должина:
145cm
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Материјал Тип:
PU
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Специјални Функции:
столче заштитник перница поддржува
сет парче:
>10
боја:
13 боја како слики Црна / Сива / Беж / Brown /Црвена
Големина:
Прилагодување посебна служба за автомобил места опфаќа
превозот:
EMS /DHL/UPS/Федекс од Продавачот
Име:
Четири сезони автомобил додатоци за седиште за во автомобил опфаќа
друга функција:
Столче водоотпорен перница за автомобил места дише
Други:
17PCS/Set (2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како дар)
Точка Бр.:
SU-KAGIL006
Материјал тип 1:
Многу лесно да се инсталира & исчисти & Дише СТП кожа
Материјал Тип 3:
СТП кожа & Сунѓерот & Не-Плетени

Избор на клиент