Maybach Дизајн S Класа Ултра Мека Natrual Автомобил потпирачи за глава Вратот Седиште Перница Опфаќа За Мерцедес-Бенц BMW Ауди Хонда, Тојота
Новак - 37 %

Maybach Дизајн S Класа Ултра Мека Natrual Автомобил потпирачи за глава Вратот Седиште Перница Опфаќа За Мерцедес-Бенц BMW Ауди

Достапно за нарачка
DEN 1354.08
DEN 853.00
Достапност:

Погоден За Сите Автомобили За Mercedes Benzz Bmw Ауди Тојота За GLC GLE GLA GLS GLK CLA CLS A B C E S G AMG Sport Класа
V Класа Viano Вито Спринтер
Сите Погоден за сите модели.
Многу Удобно Ткаенини, Maybach Мерцедес С-класа Перница H eadrests.
Топ автомобилската потпирачи за глава, првиот-класа на квалитетот на воздухот.
Супер меки и удобни. Maybach S-Класа потпирачи за глава.
Сега Aliexpress постојат голем број на лажни производи. Ве молиме спречување на фалсификувани производи. Ова е нашиот патент.
Топ автомобилската потпирачи за глава, првиот-класа на квалитетот на воздухот.
Супер меки и удобни. Maybach S-Класа потпирачи за глава.
Сега Aliexpress постојат голем број на лажни производи. Ве молиме спречување на фалсификувани производи. Ова е нашиот патент. Плаќање
Можеме да го прифатиме T/T,Western Union,Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање
Ве молиме бидете сигурни дека вашата добиваат адреса е точна. Така што ќе може да прими.
Превозот време
Времето за испорака е за 25-45 дена. Ако треба да се добие добра, како е можно поскоро. Може да се купи DHL / EMS / Федекс / UPS-от. НИ Испратите E-ПАКЕТ 8-18 дена да пристигнат. Останатите земји користат Кина Пост околу 20-45 дена да пристигнат. Перу и Бразил за 35-70 дена да пристигнат. Ве молиме почекајте. Ако нарачки повеќе од $ 100, јас ќе го испратам на курирската служба DHL / EMS / Федекс / UPS-от за вас.
DHL,UPS-от,FEDEX : 5-10 работни денови
Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Политика На Враќање
Ние прифаќаме врати
Ако сте незадоволни со предметот или објектот примени во скршен, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела откако ќе ги примите ,ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме! Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Многу ви благодарам

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Складирање & Tidying,Греење,Основна Функција
сет парче:
1
Mfg Серија Број:
вратот одмор
Објектот Должина:
28cm
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
24cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Материјал Тип:
Вештачки Кадифен
Автомобил Направи:
S Класа
Специјални Функции:
вратот одмор
Материјал Тип:
natrual влакна

Избор на клиент