Liandlee За Хонда Град 2008~2012 Автомобил Радио CD BT DVD Плеер GPS NAV Navi Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
Новак - 19 %

Liandlee За Хонда Град 2008~2012 Автомобил Радио CD BT DVD Плеер GPS NAV Navi Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160

Достапно за нарачка
DEN 21840.00
DEN 17690.00
Достапност:

Уживаат во слободен вистински германски мапата надградба Bluetooth именик Погодно рака бесплатен повик и Bluetooth музика, се изгради во именик автоматско пребарување на контакти, да го синхронизирате мобилен телефон книга на вашиот уред. 3 D Stereophonic Звук Процесор 3 D звук процесор проширува слушање зона на конвенционалните опкружувачки звук и овозможува совршен аудио снимка за сите слушатели. Ти оди да го споделам за Навигација, видео, музика, слика, итн. Брз, стабилен и сигурен. Постојат илјадници апликации во Android market, игри, skype, MSN, Youtube, Twitter, Google Latitude, Е-книга, Gmail, итн.
HD High Definition 1024*600 Мулти-Допир Капацитивни Екран Систем за Контрола. Добар Аудио Звук Посебни EQ рамнотежа аудио технологија на обработка и ефикасна дигитален сигнал за обработка на системот. АВТОМОБИЛ DVR (изборен) Авто започнете со полно работно време HD видео, придружба за вас или да снимате сценографијата на патот. Поддршка за трети лица, изградена-во 8 G хард диск да се Изгради во 8 GB Диск, преземете илјадници песни, управување со исто како КОМПЈУТЕР.0 и погоре.
Plug and Play, Сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде. во големиот екран од паметен телефон. Интелигентни гласовни навигација, нека го вози повеќе безбедно, искуство интелигентни глас интерес точка за пребарување забава и мрежа интелигентни пребарување; Реално време сообраќај кога и каде, планирање пред време планови за патување, споделување на позиција брзо и лесно да ги испратите податоците за локација на вашите роднини или пријатели. Бесплатно симнување на различни апликации во Android Market. Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
За Хонда Град 2008~2012
Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
За Хонда Град 2008~2012
S160 Главните Апликации & Функции Андроид најновите паметни автомобил машина оперативен систем 25 секунди за да започнете. Miracast& Airplay големиот екран споделување апликации (на еден начин) Supportmiracast (Андроид) & Airplay (Iphone) протокол, преку WI-FI пренос на податоци брзо. Со домаќинот комуникациски интерфејс, можат да бидат изманипулирани од страна на домаќинот, исто така, може да биде клучната работа.2 и погоре.
Уредот Предност :
Поврзете Порти : Muli Функции, Посебен Конектор, Далечинска Контрола, Лесно да го Инсталирате. Забелешка : Android-Поддршка Android телефон верзија 4. Функција Карактеристики : Возило класа Андроид 4. Бесплатни вистински германски мапата, динамичен реално време емитува сообраќај, 3 D стерео град ви донесе победи на сите визуелно искуство.
Ладење Панел : Исклучителна Појава, Мазна Површина, Чувствувате Материјали, Најдобар Ефект На Ладење. 1080 HD видео репродукција Поддршка репродукција на видео датотеки (MP4) во хард диск, SD картички и други поврзани уреди, прикажување на HD слика и прекрасен звук. Бесплатно симнување на огромното Android апликации. Поддршка повици на пасивен import mail листа; Поддршка дисконектирана автоматски по отстранување на телефонот книга; именикот синхронизација мобилен телефон јазик. Висок складирање ефикасност, стандард 4 G картичка, може да се користи 100 минути (25 минути/G), TIF картичката, максимална поддршка 32 G Мулти режим на видео : компјутер, телевизија, мобилен телефон Радио Функција вграден во возилото ниво радио модул; поддршка RDS; FM/AM, високо чувствителни дигитален тјунер, повеќе силен сигнал, поддршка FM/AM пребарување, складирање, фреквенцијата се прикажани, музиката на вредноста и може да се чуваат 99 станици.

За производот

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Име На Модел:
M101
Бренд Име:
Liandlee
Оперативен Систем:
Андроид
Град-Година:
2011,2010,2012
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,Built-in GPS,Радио Тјунер
ROM:
16g
Напон:
12V
Објектот Големина:
7 инчен
Големина На Дисплеј:
7
RAM меморија:
1G
Интерфејс:
USB, SD
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Од Моќ:
45w
Резолуција:
1080P
OSD Language:
Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Градот
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g

Избор на клиент