Mashimaro Кадифен Кукла PP Памук Полнети Животни Мека Играчка Аниме Цртан филм Зајакот Деца
Новак - 20 %

Mashimaro Кадифен Кукла PP Памук Полнети Животни Мека Играчка Аниме Цртан филм Зајакот Деца

Достапно за нарачка
DEN 778.08
DEN 623.00
Достапност:

Ние сме производител на кадифен играчки и квалитетот е загарантирана.
Ние препорачуваме да го прочитате описот на објектот внимателно пред да го купат со цел да се избегнат проблеми и за нас, и не се врати, бидејќи на скапи превозот. Тоа значи дека секој од целиот свет може да се купи нашите играчки. Топлата вода во poo
3.
Повратни информации
Ви благодарам многу за вашата шопинг од нашата продавница. Постои една работа што треба да бидат внимателни за тоа кој ќе добие објект во 20-40 работни дена без било песна бројот и тоа е не се познати или кога го користите воздух mail услугата. За да имате задоволство шопинг искуство, ние ќе ви остават позитивен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека ги знаете сите за тоа. pls дозволете ни да знам што треба, па може да се организира shippment за вас ви благодариме
Соодветна возраст : Малолетникот (7-14 години), млади (15-35 години), деца (3 до 6 години)
Ве молиме Контактирајте со нас, ако сте заинтересирани во нарачување играчки во големи количини.
2 Damages предизвикани од несоодветното ракување.
Pls контактирајте со нас слободно ако имате било какви проблеми, и да ни даде шанса да се решат проблемите. Мерењето на производот е од врвот на својата глава до дното на нејзините нозе.
3 Враќање на предмети без некоја причина. Поради тоа обично трае 20 до 30 работни Дена пред да можете да ги добие.
Политики
Она Што Купувачот Треба Да Ги Знаете :
Враќање на средствата не може да бидат усогласени со следниве услови
1 Некои проблеми кои произлегуваат од купувачот безгрижно читање на одредена ставка опис, како што се боја, големина. Ве молиме не грижете се, кога ќе ја прими и да ја најдете една по малку помал од големината на мислите. Тоа е нашата чест да ви послужи.
За С
Мерење на играчка е од врвот на главата да се долниот дел на нозете кога играчка лаги.
4 Користени предмети кои не биле во можност да се направи втора продажба. Ве молиме погледнете го специфична големина во опис или можете да се распрашува со нас, ако не знаат големината.
За Намалувањето На Волна
Ве молиме не грижете се, кога ќе ги прима играчка наоѓање на некои малку волна намалува.5 кг Пакет Количина : Една
pls одберете што сакате големина ви благодариме
pls дозволете НИ да знам кој треба по место цел
Производот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба.
За Боја Засенчување
Ти е боја на вистински играчки може да биде малку различни од оние што го покажа во слики, бидејќи на различни снимање агли и со различен квалитет од набљудувачите. Ние нема да ве изневерам. Во вода и нежно тријте перница
4. Купувачот треба да се пакувам до внимателно и кажете ни на следење на број по ние се согласуваме да се врати. И ќе го најдете подобра од порано. Вистинска боја на производот може да биде малку различен од сликата покажа, поради ударот агол и светлина. Ве молиме не се земе големината на играчки покажа како една кои сте заинтересирани. Уште еднаш волна чешел
Превозот
Објектот нареди обично ќе бидат доставени од Кина во 2 работни дена од воздух mail услуга по плаќањето беше потврдено.25 кг 45см/0. Во оваа ситуација, купувачот мора да ги контактирате и да го прикачите слика на производот најнапред да се покаже добра состојба на тоа. Ве молиме не се претпостави дека тоа е затоа што на квалитетот проблем на играчка. Тоа е отпад кој се прикачени на телото на играчка. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Ве молиме контактирајте со нас како и, ако не се наоѓаат во земји кои се исклучени.

За производот

Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Зајакот
Карактеристики:
Мека
Број На Модел На:
@
Пол:
Унисекс
Предупредување:
no
Тип На Објект:
Животни
Форма:
Животните

Избор на клиент