Нова рачно изработени дијамант технологија керамичка вазна креативни високо-одделение бели порцелански уметност цвет цветни украси Дома Мебел
Новак - 7 %

Нова рачно изработени дијамант технологија керамичка вазна креативни високо-одделение бели порцелански уметност цвет цветни украси

Достапно за нарачка
DEN 2350.08
DEN 2185.00
Достапност:


Трговија на големо Веб сајт : ywlonglixing.
Во моментов, компанијата има 6 стабилна долгорочна соработка на растенијата. Производи стигнат до ујп локација, логистичка компанија ќе биде прв пат да ја извести управата за испорака, транспорт трошоци платени од страна на ујп.
C : во име на клиенти, трговија на Големо цена +30%+ товар .
Ако про година нашите некои производи се unsalable, ујп може да се врати за Поделба јас за замена, ве молиме бидете сигурни да се обезбеди продажбата доказ monads, ако тоа е од други луѓе стоки нашите одби да го прифати, за време на круг-патување транспортни трошоци се на товар на ујп.
За пакување
Јас сум Секретар за сите производи се керамички уметност и занаети, се кршливи. Ујп може да се избере за друга стока, или за следното надополнување да го дополни Про Про, ви благодариме за поддршката.Место на Потекло : Guangdong
моделирање : апстракт
пакување : Картон пакување
Печати на ЛОГОТО : не Може да
Дали патентот набавка : не
Дали за увоз на : никој
големина : XT1454, XT1452
Керамички украси : Керамичка вазна
No.
За Испорака
Поради подигање, инспекција, пакување, десетина дрва треба одредена сума на време, заедно со огромна количина на дневен список, нашите општи default платни налози по 1-2 дена Peihuo, 3 дена управата за прашањето на стоки .
Б : Мешана серија не ограничувајќи се на видот, минимум 500 јуани од серијата , И единствен став во Основа Може да се 1 од серијата.
Компанијата главно се ангажирани во декоративни уметности и занаети : керамички занаети, дома декорација, вазни, овошје, воопшто тенџере, чиста рачно изработени занаетчиски, мека облека занаети, свадба подароци, итн. Компании да се почитуваат од "нека соработка на клиенти богат" бизнис филозофија, се придржуваат до "прв клиент, добавувач прво, квалитетот на прво место", "три една" принципот на мнозинството на услуги на клиентите.
За погрешно стоки, прашањето на квалитетот на стоки и стоки, сите од Дивизијата I преземе одговорноста. Специфични димензии за да се добие вид преовладува.com
Chromatism
Нашиот сите производи слики и детали за планот се 100% во вид на снимање, поради високи рефлексивни производи на керамички уметност и занаети, снимање средина промени, промени во светлина и прикажување на различна боја од површината на керамички уметност и занаети ќе се разликуваат, Боја проблем е неизбежна, умот на клиентите внимателно да се сними. Значи, нашите пакување обично се земе меур торба + картон + картон или пена во калапи, а потоа пакување десетина дрва. (pro, десетина дрво е да се заштити стока внатре) дрвена рамка за 10 јуани И така натаму. Компанијата преку својата сопствена независна дизајн одделот и квалитет на одделот за Гаранција Компанија квалитетот на производот и стил . Компанијата производи се продаваат дома и во странство. Ако наведете курирска компанија, трошоците се на товар на ујп. поставете независни дизајнот, контролата на квалитетот, повеќе продажби во едно.
Ние сме одговорни за сите стоки продадени од страна на нашата компанија, ако постојат други проблеми кога ќе примите производи, ние може да ни се јавите за прв пат. И пакувањето според одредени меур торба картон дрвени, инаку reject (отфрли). производи. Добредојдовте клиенти доаѓаат да купат!
За мешана серија
Ние Е да се направи трговија на големо, 500 јуани од серијата, Puerile, Taobao и Tmall договор е различен, нема поддршка на Мало, не поддржуваат во име на, не поддржи за преговори
A : Единствен став не се ограничува на износот на ФЦЛ цел .

За производот

Број На Модел На:
XT1454 XT1452
Стил:
Модерна
Текстурата на материјалот:
бели порцелански
Технологија:
Чиста рачно изработени керамика
Обработка на прилагодување:
Is
категорија:
Вазна
Материјал Тип:
порцелански
Површината Технологија:
Electroplate
Шема дизајн:
Пејзаж цвеќиња
Виси форма:
Tabletop
Правење метод:
Чиста упатство

Избор на клиент