30PCS X 100MM 40MM Х 8ММ DIY Кулер Алуминиум Heatsink Радијатор Топлина Мијалник Чип за IC LED Моќ Транзисторски

30PCS X 100MM 40MM Х 8ММ DIY Кулер Алуминиум Heatsink Радијатор Топлина Мијалник Чип за IC LED Моќ Транзисторски

Достапно за нарачка
DEN 2807.52
Достапност:

Алуминиум Топлина мијалник x 100mm 40mm х 8мм Heatsink Кулер за Ладење Радијатор за LED 100x40x8mm
Спецификации : Димензии : 100x40x8mm Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Тежина : 47g/еез Пакет вклучуваат : 30pcs heatsink 100mm
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

За производот

Примена:
На Графички Картички
Бренд Име:
gdstime
Линии:
Никој
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
BF-100x40x8mm Heatsink-30L
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
боја:
Сребро.
Големина:
100x40x8mm
Тип На Објект:
алуминиум топлина мијалник
Должина:
100mm
Ширина:
40mm
Висина:
8мм
Име:
100mm heatsink
Состојба:
100% нови

Избор на клиент