1000pcs/многу Машки да се Женски Навој M3*12+6 M3 X 12 црна Најлон ќор-сокак Spacer
Новак - 15 %

1000pcs/многу Машки да се Женски Навој M3*12+6 M3 X 12 црна Најлон ќор-сокак Spacer

Достапно за нарачка
DEN 762.24
DEN 648.00
Достапност:

Фабрика Директни Висок Квалитет PCB Најлон Женски Женски ќор-сокак Spacer Големина : M3*12(L)+6(Б)

1 .Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2 .Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
3 ви Благодариме за посетата на нашата продавница

За производот

Број На Модел На:
М3*12+6
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Глава Стил:
Станот
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Пластични
MOQ:
100pcs

Избор на клиент