HATOLY За Capa Samsung Галакси Забелешка 2 Случај Флип СТП Кожа & TPU Случај За Samsung Галакси Забелешка 2 Покритие За Samsung Забелешка 2 N7100 <
Новак - 12 %

HATOLY За Capa Samsung Галакси Забелешка 2 Случај Флип СТП Кожа & TPU Случај За Samsung Галакси Забелешка 2 Покритие За Samsung

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 177.00
Достапност:


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[ Број На Модел ] : За Samsung Галакси Забелешка 2 /N7100
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа + Меки Силиконски
[Функција] : Моден стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

За производот

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси Забелешка II
дизајн:
Бизнис,Слатки,Шарени
Големина:
For Samsung Galaxy Note 2 Phone Case N7100 5.5 inch
Мобилен Број:
Случај За Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 5.5 инчен
Материјал:
Силикони ,СТП Кожа
дизајн:
Со Картичката Слотови , Стојат Функција
Стил:
Четири-лист детелина Шема Паричникот Случај
Staus :
На Продажба ,Трговија На Големо Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
боја:
Црна ,Кафеава ,Сива , Виолетова ,Сина ,Розова

Избор на клиент