1 Сет Цвеќиња Ѕид Налепница Модерна Цвеќиња Ѕид Decal DIY Флорални Ѕид Decors Дневна Соба Лесно Ѕид Уметност Намали Винил Налепници F27
Новак - 11 %

1 Сет Цвеќиња Ѕид Налепница Модерна Цвеќиња Ѕид Decal DIY Флорални Ѕид Decors Дневна Соба Лесно Ѕид Уметност Намали Винил Налепници

Достапно за нарачка
DEN 1151.52
DEN 1025.00
Достапност:


[size]
Висина : 30cm
Висина : 45см
Висина : 55cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.

За производот

боја:
црна, бела, црвена, розова, меки розова, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, светло сина, темно сина, чоколадо, кафеава, сива, светло сива, златна, сребрена
Големина:
45cm high, 30cm high, 55cm high
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
IWF027
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
боја:
црна, бела, направи бои
Тема:
1 сет цвет ѕид налепница, прекрасен цвет ѕид decal
Класификација:
намалување винил ѕид decals, лесно ѕид уметност
Материјал:
Винил пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Карактеристично:
лесно да се примени, да се отстрани, водоотпорен
Соба:
спална соба, дневна соба
Употреба:
украсување вашите ѕидови, подобрување на домот

Избор на клиент